Asfaltové šindele

Střešní šindele Isola s vložkou ze skelných vláken vytváří, po položení na pevné dřevěné bednění, funkční a spolehlivou střechu, která má životnost několik desetiletí. Kombinace kvalitní skelné vložky a silné vrstvy pružného asfaltu vytváří pevné a pružné šindele. Velké lepicí plochy zaručují dokonalé spojení šindele Isola. Kombinace pevného slepení a přibití jednotlivých šindelů zaručuje vodotěsnou střechu odolnou proti nejsilnějším větrům, bouřkám a dešťům. Povrch z barvené přírodní břidlice je odolný proti UV záření a chrání šindel proti mechanickému poškození

 

Střešní šindele jsou v současné době jedním z nejvíce používaných střešních materiálů. Vyrábí se jako jednovrstvé či laminované (vícevrstvé) šindele s velkým výběrem hmotnosti, barev a tvarů.

 

Tegola nabízí nejširší sortiment asfaltových šindelů na trhu. Jejich výrobky, díky technickým vlastnostem a estetické hodnotě, jsou schopny uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a současně zaručují odolnost vůči atmosférickým vlivům, dlouhou životnost, minimální nároky na údržby, snadnou a rychlou pokládku, což jsou skutečné hodnoty pro bydlení ve třetím tisíciletí.

 

Střešní šindele Katepal jsou vyráběny z modifikovaného bitumenu. Mají výrazně vyšší pevnost v ohybu. Tato vlastnost je nesmírně cenná, pokud jde o krytí okrajů nebo hřebenů střechy. Odolnost šindelů
KATEPAL proti natržení hřebíkem při montáži je jasně vyšší než u dřívějších materiálů, protože jsou pružnější a pevnější.


Přiložené soubory


Přiložené fotografie

Pokrývačství
Základní informace
Miloš Dvořák
Litohoř 29
675 44 Lesonice
IČ: 65847431
DIČ: CZ6401311136
Mobil: 776 353 050