Pálené tašky

Kombinace prvotřídní kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.

 

Střešní tašky TONDACH se vyrábí z nejlepších surovin a nejmodernější technologií, díky čemuž dosahují jedinečných vlastností. Jde o 100% přírodní materiál, zdravotně nezávadný a plně recyklovatelný.

 

Firma KM BETA vyrábí betonovou střešní krytinu ve třech tvarech, dvou povrchových úpravách a v několika barevných odstínech. Základem je křemičitý písek, portlandský cement, barevné pigmenty a dvojitý akrylátový nástřik. Použití střešní krytiny není omezeno nadmořskou výškou.

 

BETONPRES vyrábí a dodává na trh betonovou střešní krytinu vysoké kvality se zárukou 30 let. Kvalita výrobku je dosažena používáním vysoce kvalitních ryze přirodních surovin a stálou kontrolou ve všech fázích celého výrobního procesu. Použití přírodních surovin zaručuje naprostou ekologickou nezávadnost.


Přiložené soubory


Přiložené fotografie

Pokrývačství
Základní informace
Miloš Dvořák
Litohoř 29
675 44 Lesonice
IČ: 65847431
DIČ: CZ6401311136
Mobil: 776 353 050